Design a site like this with WordPress.com
Get started

Pick up line’id sulatavad jää

Võib tunduda, et pick up line’id on uus trend, mis on hiljuti eikusagilt meie kultuuri tekkinud.  Tõde on aga see, et flirtimislauseid on kasutatud juba aastaid. Kui vaadata mõnda klassikalist filmi, siis seal on näha, kuidas kangelane siseneb kelmikalt ruumi, läheneb oma kaunile neiule ja siis tuleb sealt terve rodu pick up line’e.

Paraku on pick up line’id kahe otsaga, inimene võib võtta neid kas naljana või lihtsalt pahaks panna. Mina arvan, et see täiesti oleneb olukorrast, inimesest ja ka külgelöömise fraasist. Vanema generatsiooni jaoks kõlavad tänapäeva flirtimislaused väga ebaeetiliselt ja tegelikult paljud neist ongi. Muutuvad ajastud ja ka pick up line’id.

Kuna ma ise tegelen just selliste lausete kogumisega, siis olen nendega väga palju kokku puutunud ja ütlen täiesti ausalt, et enamus neist on ikka väga halvad. Need on kas väga lamedad, juustused või lihtsalt rumalad. Teisest küljest on see aga väga lihtne viis, kuidas alustada inimestega vestlust ja “jää sulatada”.

Enamasti kasutavad pick up line’e poisid. Me võime küll soolisest võrdõiguslikkusest rääkida, aga tõde on see, et poiste ülesanne on sebida ja tüdrukute ülesanne välja valida sobiv kandidaat. Vestluse alustuseks ei soovita väga vürtsikat lauset kasutada. Pigem pugeda hinge mingi hästi nunnu fraasiga, mis tüdrukus “aww” efekti tekitaks. Näiteks võin tuua sellise: ”Ma pole küll organidoonor, aga sulle annetaksin oma südame küll.”

Teine variant on kasutada midagi ekstra rõvedat, ilmselt sellega muljet avaldada ei õnnestu, aga nalja saab ikka. Sõltub, mis eesmärgiga külgelöömise fraasi kasutada. Kui minna nüüd rõvedaks, siis võib kasutada seda: ”Kui sa oleksid uks, siis prõmmiks ma sind terve öö.” Muidugi on inimesi erinevaid ja mõni võib seda väga solvavalt võtta, aga minu meelest on see nii hea võimalus ennast meeldejäävaks teha.

Kui vähegi mõni neiu või noormees silma hakkab, siis mina julgustan kõiki külgelöömise fraase kasutama. See on ideaalne võimalus vestluse alustamiseks. Alati ei pruugi kõik minna ootuspäraselt, aga kui muud ei saa, siis naerda ikka saab. Pick up line’id on huumor ja huumor minu hinnangul pigem töötab.

 

Hedi Aimsalu

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑

%d bloggers like this: