Design a site like this with WordPress.com
Get started

Kuidas püsida tapmismängus elavate nimekirjas?

Kuidas püsida elus mõrvarimängus? Küsimustele vastab tänavuse Meedialaagri üks tuntumaid kollase ajakirjanduse peatoimetajaid ja intriigitar Maria Palk.

Vestlus oli äärmiselt pingeline ning intervjueeritav oli närviline.

Täismahus intervjuud saab lugeda SIIT.

Tere Maria, Teie olete siin juba mitmendat korda, võib-olla võiks isegi kirjeldada Teid kui tapmisimängu veterani? Kas tunnete end täna mängides kindlalt?

Tere! Ennast ma küll sinna veterani klassi ei määraks,  pigem isegi julgeksin väita, et olen juuniori vanuseastmes. Kuid see selleks, üks on kindel – siin pole enam miski kindel, sest ükskõik, kes võib olla südametu reetur ja Sulle pimedas koridoris kalliralliga kaela tormata.

Aga mingi strateegia sul ju ometi on?

Tõepoolest, olen sellel korral rakendanud juba üsna mitut salakavalat võtet. Mõni neist on olnud küll ehk veidi alatum kui teine, aga mainiksin tuleviku mängijate huvides veel ära selle, et mingisugust ühte kindlat strateegiat mängus kasutada ei saa! Iga indiviidiga tuleb tegeleda personaalselt, soovitan alguses veidi eemalt jälgida ja siis personaalne taktika paika panna. Ise ma muidugi üksi kusagil ringi ei liigu, ainult koos tuttavatega.

Millised võtteid sa selles laagris kasutanud oled ja mis veel plaanis on?

Midagi väga konkreetset ma veel öelda ei julgeks, hetkel on silmad ja kõrvad igal pool ja kõik on valvel. (Sosistades) Praeguseks on mul olnud kolm ohvrit, neljas tulekul. Sellel aastal olen väga lihtsasti kätte saanud juhendajad ehkki olen teinud seda läbi kergete valede. Rohkem ma asjade käiku ei kommenteeriks.

 

Maria Palk

 

_DSC0553_edited

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑

%d bloggers like this: