Design a site like this with WordPress.com
Get started

5 super lihtsat nippi soodsaks reisimiseks Eestis, mille peale sa ei oleks ise iial tulnud

  1. Kasuta ühistransporti.

Valitsus on teinud võimalikuks sõita maakonnasiseselt ühistranspordiga tasuta, seetõttu võiks seda võimalust ka maksimaalselt kasutada. Sul on võimalus ette võtta ideaalne puhkus tuulisel sügispäeval, milleks pole vaja teha muud, kui kogu perega ennast maakonnaliini kenasti sisse seada ja sõita seitsme tuule poole. Näiteks Haapsalust saab kruiisida Roosta randa, Marimetsa rabasse või kuhu iganes tasuta maakonnaliin teid viib. Sellise reisimise puhul on alati hea juba eelneval õhtul ennast bussipeatusesse valmis sättida, sest ühistransport meil veel kohtade broneerimist ei võimalda ja seetõttu ei pruugi kohti kõigile jätkuda. 

Fantastiline vaheldus ja mis peamine, TÄIESTI TASUTA.

  1. Jalgsi retk

Seikle rabas omapäi või kasuta RMK matkaradadel! Tasub vaid arvestada asjaoluga, et ettenähtud radadelt kõrvale astudes võid kiiresti sisse vajuda ja su elu koos sinuga. Kuid ära muretse –  raba on koht, kus laibad säilivad veel kaua.

Kuidas ikkagi rabasse kohale jõuda? Ühenda esimene ja teine punkt omavahel – rabani ühistranspordiga ja edasi oma kahel jalal. Ideaalne võimalus saada üheks Eesti kauni loodusega. TASUTA!

  1. Kaitseliidu õppused

Kaitseliidu eestvedamisel toimub vähemalt kümme korda aastas metsas umbes 50-kilomeetrisel distantsil patrullivõistlus, mis on eelkõige suunatud noorkotkastele ning kodutütardele, aga tegelikult on alati ka värske liha oodatud. Uued tuttavad, meeletud seiklused ja muda on garanteeritud! Mis peamine, see kõik on TÄIESTI TASUTA.

Veel parem võimalus on astuda kaitseväkke, kus saab seigelda 11 kuud järjest ja sellele makstakse veel pealegi! Kasuta võimalust!

  1. Hääletamine

Otsid sompus sügisest väljapääsu ja tahaksid näiteks Haapsalusse paremat ilma otsima minna?  See on veel lihtsam kui sa arvatagi oskad! Anna oma varbale tuld kuni esimese maanteeni ja asu hääletama. Sisuliselt on tegemist tasuta takso teenusega. Seiklusele lisab vürtsi võõras vestluskaaslane rooli taga. Iial ei tea, kellega kokku satud! 

Ühest sihtpunktist teise kiirelt ja TASUTA. Ole seikleja ja hääleta järgmisel reisil. Valesid sihtkohti ei ole olemas!

  1. Paadiga

Mööda maad seigeldes muutub reisimine kiiresti üksluiseks.

Ole spontaanne, võta paat ja lükka ennast merele, las laine triivib sind seiklustele vastu. Kaasa võta kindlasti aerud, muidu võivad sinu ja su paadi arvamused ideaalsest sihtkohast olla väga erinevad. Kui paati pole varnast võtta, siis tuleb olla loov. Imeline asendaja on ujumismadrats või Titanicu eeskujul ka näiteks välisuks, mis võib jääda küll kahele inimesele natuke väikseks, aga ole loov! 

Ära oota, asu veele!

 

Maria Palk

 

Screenshot 2018-11-08 at 11.18.30

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑

%d bloggers like this: